Ką daryti ? Skilo ekranas.

 

Ekrano skilimas dabar vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų. Ir tai savaime suprantama. Išmaniųjų telefonų ekranų skilimas tai populiariausias gedimas dėl kurio į mūsų remonto dirbtuves yra atnešamas telefonas. Antrą ir trečią vietas dalinasi planšečių ekranų keitimas, ir nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas. Na ir ketvirtoje vietoje televizorių ekranų keitimas.

Kaip apsaugoti savo įrenginį nuo ekrano skilimo ?

Daugelis iš mūsų turime išmaniuosius telefonus kurie kartais labai „išmaniai“ sugeba išslysti iš mūsų rankų ko pasekoje dažniausiai skyla telefono ekranas. Tam kad sumažintume ekrano skilimo tikimybę apsaugokime savo telefoną specialia apsaugine plėvele, bei kokiu nors įdėklu. Taip apsaugotas telefonas ne tik nepraranda savo patrauklios išvaizdos, bet tampa išskirtinis ir stilingas. Taip „aprengę“ savo telefoną Jūs ženkliai sumažinsite ekrano skilimo tikimybę. Kalbant apie planšetes tai joms galioja  ta pati taisyklė kaip ir telefonams.

Nešiojamus kompiuterius apsaugoti taip kaip telefonus ar planšetes nepavyks, todėl juos reikia saugoti kiek kitaip. Dažniausiai nešiojamų kompiuterių ekranai yra sudaužomi tiesiog per žioplumą. Jei telefono iškritimą iš rankų dar galima pateisinti, tai nešiojamo kompiuterio ekranai dažniausiai sudaužomi tada kai to tikrai galima išvengti. Paklausti kaip sudaužė kompiuterio ekraną mūsų klientai dažniausiai atsako taip: bakstelėjau pirštu į ekraną ir jis įskilo, ant klaviatūros palikau tušinuką ir uždariau ekrano dangtį. Nemažai žmonių net sugeba atsisėsti ant savo nešiojamojo kompiuterio. Na žinoma įvairių situacijų pasitaiko gyvenime, ir bet kam gali nutikti taip, ar kažkaip kitaip. Todėl paskaitykite ką verta žinoti prieš keičiant ekraną.

Ką aš turėčiau žinoti prieš keičiant telefono ekraną ?

Kalbant apie telefonus reikia paminėti, kad gali skilti ekrano liečiamasis stikliukas, arba pats ekranas (LCD), blogiausiai kai skyla ir stikliukas ir ekranas. Bet ir skilus tik telefono viršutiniam stikliukui reikia žinoti, kad ne kiekvienam telefono modeliui galima pakeisti tik liečiamąjį stikliuką. Yra telefonų modelių kuriems gamintojas nėra numatęs tokios galimybės, todėl tokiems modeliams reikia keisti visą komplektą LCD + liečiamasis stikliukas. Ekranų ir stikliukų kainos yra skirtingos, ir neretai tas skirtumas yra labai didelis. Kodėl taip yra? Atsakymas labai paprastas, yra originalios gamintojo detalės, ir yra kiniškos. Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad kai kuriems telefonų modeliams yra gana kokybiškų kiniškų detalių, tame tarpe ir ekranų.

Ką aš turėčiau žinoti prieš keičiant kompiuterio ekraną ?

Keičiant nešiojamo kompiuterio ekraną klauskite kokia garantija suteikiama ekranui. Noriu paminėti, kad mes prekiaujame tik A+ klasės nešiojamų kompiuterių ekranais, ir suteikiame 24 mėn. garantiją. Žmonės dažnokai „užkimba“ ant kabliuko kurio pavadinimas „pas mus pigiau“ Dažniausiai kainų skirtumas būna labai nežymus, bet kokybės atžvilgiu tai galima pajusti iš karto. Nekokybiškame ekrane gali būti taip vadinami „mirę taškai“, nekokybiško ekrano atvaizduojamos spalvos nėra tokios sodrios ir gražios. Na ir pagaliau nekokybiški ekranai genda.

Mums bus malonu, jei Jūs tapsite mūsų klientu.