Klausiate-atsakome

Klausia Vitalija (2017.06.18)

Laba diena. Turiu Samsung Galaxy J5(6), liečiant ekraną, rašant girdimas kažkoks traškėjimas. Ar tai gedimas, ar taip turi būti. O jei tai gedimas, ar jis pavojingas. Ar telefonas gali savaime užsidegti? Girdėjau kad ir tokių atvejų būna

Atsakymas:

Sveiki, sunku atsakyti į Jūsų užduotą klausimą, nes visiškai neaišku koks tai traškėjimas, ir kas jį sukelia. Jei tai būtų baterijos skleidžiamas garsas greičiausiai ji labai kaistų ir garsas būtų ne tik liečiant telefono ekraną. Telefonų baterijos užsidega itin retai, tai tik pavieniai labai reti atvejai, na o girdėjote turbūt apie Samsung Galaxy Note 7, taip šie modeliai turėjo tokią problemą, bet jie jau senai išimti iš prekybos. Rekomenduojame telefoną parodyti specialistams.

Klausia Emilija (2017.06.16)

ka daryti jeigu issikrove pilnai telefonas, pradejau ji krauti pasikrove bet kai ijungiu raso SAMSUNG kaip ir issijungineja telefonas bet iki pradzios ekrano neissijungia?

Atsakymas:

Sveiki, gali būti kad telefonui reikalingas programinis remontas ( programinės įrangos perrašymas)

Klausia Inesa (2017.05.14)

Sveiki, norėjau paklausti gal žinote kas gali būti telefonui, kad įjungus muziką ar žiūrint vaizdo įrašus jie automatiškai yra sustabdomi. Paspaudus, jog vėl grotų, po minutės vėl tas pats. Taip pat su klaviatūra - būna automatiškai išsijungia. Telefonas sony xperia. Dėkui už atsakymą.

Atsakymas:

Sveiki, taip gali atsitikti dėl kažkokių programinės įrangos nesklandumų, pradžiai patartume atstatyti telefono gamyklinius parametrus, jei tai nepadėtų reikėtų kreiptis į telefonų taisyklą.

Klausia Ema (2017.05.09)

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar gali sugesti telefonas dėl vandens patekimo į jį? Esmė, kad atliekant įprastus veiksmus, naršant internete, facebooke, staiga pastrigo valdymas, užgeso tamsiai ekranas, tačiau šoninis įjungimo mygtukas veikė. buvo pabandyta perkrauti telefoną, tačiau jis taip ir nebeužsikrovė, tačiau dega tik Samsung galaxy užrašas, ir rodo, kad taip pat veikia krovimo funkcija. Esmė, kad nebuvo jokio sąlyčio su vandeniu, nebent einant gatve prieš gerą savaitę, galėjo ant telefono užkristi keli lašeliai vandens. Ar tie keli lašeliai galėjo šitaip sugadinti telefoną?

Atsakymas:

Sveiki, na atsakant į klausimą ar drėgmė gali įtakoti telefono darbą, tai atsakymas vienareikšmis, taip gali. O ar Jūsų atveju į telefoną pateko vandens ar ne galėtume pasakyti tik apžiūrėję telefoną. Gali būti, kad telefonas sugedo dėl kitos priežasties, nes telefono "pastrigimas" ar užtemstantis ekranas gali atsitikti dėl daugelio priežasčių.

Klausia Neringa (2017.05.08)

Sveiki, keitėme  viršutinį  ekraną namų saligomis  note 3 telefonui,prieš keitimą viskas veikė, buvo tik skilęs viršutinis stikliukas, ir dabar neberodo nieko. Įsijungti isijungė, bet tik skleidžia garsus ..vaizdo jokio...gal isivaizduojat kurią dalį galejome perkaitinti kad neberodo ekranas ?

Atsakymas:

Sveiki, tai tik dar vienas pavyzdys kaip nereikia daryti. Jei būtumėte kreipiasi profesionalios pagalbos šito nebūtų atsitikę. O ką galėjote pažeisti pasakyti sunku, nežinome Jūsų kompetencijos tokiam remontui, todėl sunku pasakyti ką galėjote padaryti ne taip.

Klausia Agnė (2017.05.07)

Sveiki. Telefonas Samsung Galaxy S4 savaime išsijunginėja. Buvo smarkokai kritęs ant žemės, tačiau iškart po smūgio tokiu problemų nekilo. Jos atsirado tada, kai teko isimti baterija. Is karto po to telefonas pradejo issijungineti. Kurį laiką buvo nenaudojamas ir tuo laikotarpiu baterija smarkiai išsipūtė. Pakeitus ja, problema neišnyko, tačiau, kuriam laikui buvo aprimus. O dabar naršant internete, telefonas išsijungia. Pats bando įsijungti, tačiau pasirodžius galaxy tekstui, jis vel išsijungia. Normalus veikimas atsistato, įjungus telefoną krauti. Kokia gali būti priežastis?

Atsakymas:

Sveiki, tai kad telefonas po smūgio veikė, o pakeitus bateriją pradėjo veikti blogai nereiškia, kad gedimo priežastis negali būti tas pirminis smūgis apie kurį minėjote. Telefonas po smūgio gali veikti normaliai, bet kartais užtenka atidaryti galinį dangtelį ir telefonas gali sugesti visiškai. Jūsų atveju telefoną siūlytume parodyti specialistams.

Klausia Valius (2017.05.06)

Sveiki. Turiu Samsung Note 4. Kalbant telefonu nerodo info apie kitą įeinantį skambutį. Būčiau dėkingas už info

Atsakymas:

Sveiki, reikia tiesiog pakeisti nustatymus telefone. Spauskite ragelio ikoną, tada viršuje pasirinkite "nustatymai", tada "skambučio įspėjimai" ir "pranešti pokalbio metu"

Klausia Rita (2017.05.05)

Sveiki, norėčiau sužinoti,kodel nekrauna plančetinio kompiuterio nors yra ijungtas krauti. Ant baterijos rodo raudona x. Pakrauna tik jei būna išjungtas.

Atsakymas:

Sveiki, jei planšetė kraunasi tik ją išjungus gali būti, kad naudojate blogą (nekokybišką) USB laidą, arba nekokybiškas yra pats įkroviklis. Taip pat gali būti, kad pažeistas įkrovimo lizdas. Pradžiai rekomenduotume pamėginti kitą (geriausia originalų) įkroviklį.

Klausia Ramūnas (2017.05.04)

Sveiki. Tai va kompiuteris asus x555l prieš metus pirktas. Pradejo kvailioti. Kai įjungiu, jis pora valandu dirba gerai po to pradeda kas 4 sekundes strigineti (pakimba) keliom milisekundem ir taip kokias 15 minuciu po to isleidzia sekunde keista garsa lyg elekrosoko garsas ir persikrauna. Ir taip uzburtas ratas viskas vienodu intervalu. Pries tai man stipriai uzsikraudavo 100% disc usage bet kai istriniau antivirusine ir isjungiau boostready tai apkrova nukrito bet liko pries tai mineta problema. Yra gal kokiu ideju? Aciu is anksto. P.S. kompiuteris dar su garantiniu.

Atsakymas:

Sveiki, na jei kompiuteris garantinis, tai bet kokiu atveju siūlome kreiptis į garantinį aptarnavimą. Iš to ką papasakojote galima būtų įtarti kietojo disko gedimą, tai beje vienas iš dažniausiai pasitaikančių nešiojamų kompiuterių gedimų (jei kompiuteris su HDD).

Klausia Ingrida (2017.05.03)

Sveiki, jau kurį laiką televizorius Samsung UE32ES6710 sunkiai įsijungia. Nuspaudus pultelį, tel.lemputė ilgai blykčioja, bet ekranas neįsijungia. Arba įsijungia po kelių minučių. Būna, kad įsijungia iškart, bet per pusę ekrano, o būna kad iškart įsijungia normaliai

Atsakymas:

Sveiki, na iš to ką papasakojote būtų galima įtarti bet kurį iš dažniausiai pasitaikančių televizorių gedimų. Tai gali būti televizoriaus maitinimo bloko gedimas, gali būti ir taip kad sugedo televizoriaus valdymo blokas, ar net ekranas.