Užsakymo
forma


Apipiltų kompiuterių remontas

Kaip elgtis apliejus kompiuterį?

Visų pirma ką reikia padaryti apipylus kompiuterį, tai ištraukti bateriją, ir daugiau nebejungti kompiuterio. Kiekvienas kompiuterio įjungimas gali būti paskutinis. Apipilto kompiuterio pasekmės būna labai įvairios. Kartais tas pasekmes pašalinti labai lengva, ir tai nekainuoja brangiai. Todėl apipylę kompiuterį kuo skubiau ištraukite bateriją, ir vežkite kompiuterį į kompiuterių servisą.

iStock_000002443906XSmall          crud     3

Kartais taip smagu pasedėti prie kompiuterio gurkšnojant puodelį kavos, bet neatsargus judesys ranka tą malonų pasisėdėjimą gali greitai paversti tikru galvos skausmu. Na bet jei vis dėlto taip atsitiko, tai kaip jau minėjau geriau nebejunkite kompiuterio, ir būtinai ištraukite bateriją. Jei viską darysite teisingai, tai ir remontas nebus brangus.

Kiek man kainuos aplieto kompiuterio remontas?

Šį klausimą užduoda kiekvienas kuris atneša remontuoti aplietą kompiuterį. Kad tokių klausimų būtų mažiau nutarėme čia parašyti aplietų kompiuterių remonto kainų subtilumus. Taigi, visų pirma reikia suprasti, kad kompiuterių apliejimas būna labai skirtingas, o tai reiškia, kad ir pasekmės labai skirtingos. Dažnai remonto kainą galime pasakyti tik tada kai jau suremontuojame sugedusį nuo užpylimo kompiuterį. Jei kompiuteris po apliejimo jau nebeįsijungia, tai remonto kainos tikrai pasakyti niekas negali, o jei kas ir pasako, tai tikrai meluoja, ir po to ta pasakyta kaina tikrai pasikeis. Jei kompiuteris po apliejimo dar veikia, jį vis tiek rekomenduojama atnešti apžiūrai, nes praėjus kuriam laikui kompiuteris vis tiek gali sugesti.

Ar verta taisyti aplietą klaviatūrą?

Aplietos, ir nebeveikiančios, arba tik dalinai veikiančios klaviatūros remontuoti tikrai neverta, nes darbo daug, o rezultatas dažnai būna neigiamas. Jei kompiuteris senesnio modelio, tai pas mus galima rasti naudotų klaviatūrų, o ir naujų klaviatūrų kainos nėra aukštos. Prekiaujame visų modelių nešiojamų kompiuterių klaviatūromis. Visada vietoje turime šių populiariausių modelių klaviatūras: Dell nešiojamo kompiuterio klaviatūros, Asus nešiojamo kompiuterio klaviatūros, Acer nešiojamo kompiuterio klaviatūros, Tochiba nešiojamo kompiuterio klaviatūros, HP / Compaq nešiojamo kompiuterio klaviatūros. Jei kokio nors modelio klaviatūros neturime vietoje, užsakyta klaviatūra atkeliaus per 1-3 dienas.

Aplieto kompiuterio remontas Klaipėdoje.

Išardomas kompiuteris, apžiūrima ar skystis nepateko ant pagrindinės plokštės. Jei net menkas kiekis pateko ant pagrindinės plokštės, jis gali atnešti didelės žalos, todėl pažeista vieta kruopščiai išvaloma / išplaunama. Jei pažeidimai rimtesni, ir kompiuteris nebeveikia, pagrindinė plokštė yra plaunama, ir po to ieškoma perdegusių detalių, jos yra keičiamos naujomis. Dažnai reikia pakeisti nemažai nudegusių varžų, atstatoma maitinimo grandinė. Net ir sutaisius aplietą kompiuterį, jį būtina kruopščiai testuoti. Ir tik po to kai testai parodo, jog kompiuteris veikia stabiliai, jis grąžinamas vartotojui.

Ant klaviatūros kliuvo tik keli lašai.

Tenka susidurti su tokia situacija labai dažnai, kai atnešęs nešiojamą kompiuterį žmogus pasako kad ant kompiuterio klaviatūros pateko tik keli lašai skysčio. Gerai jei toks kompiuteris yra atnešamas kuo anksčiau. Tie keli lašai kompiuterį gali sugadinti ir po pusmečio,  dažniausiai žmogus jau būna ir pamiršęs apie tai, kad jo kompiuterio klaviatūra kažkada buvo aplieta keliais lašais. Kas vyksta po to kai kompiuteris būna aplietas kad ir keliais lašais? Jei ant kompiuterio klaviatūros užtiško nedidelis kiekis skysčio, jis būtinai patenka ir po mygtukais esančia klaviatūros schema. Laikui bėgant nuo skysčio susidaro oksidacija nuo kurios įvyksta trumpas jungimas, o tada geriausiu atveju sugenda klaviatūra, o blogiausiu atveju yra sugadinamas kompiuteris. Todėl niekada nenumokite ranka, kad ir į menkiausią skysčio patekimą ant Jūsų nešiojamo kompiuterio klaviatūros.

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

   Gintaras | Šiuolaikinės technikos žinovas
   Reikia išsamios konsultacijos? Būtinai susisiekite.
   Telefonas: 8 670 93346 | el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Apipyliau kompiuteri, apliejau kompiuteri, apipiltu kompiuteriu remontas Klaipedoje, aplietu kompiuteriu remontas Klaipedoje, apipyliau klaviatura, uzpyliau kompiuteri

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime