Užsakymo
forma

Straipsniai

Rinkos tyrimų kompanija praneša, kad 2023 m. galime sulaukti lankstomo „iPhone“ modelio su specialiu rašikliu

2021.02.16

Neseniai pradėjo plisti pranešimai ir gandai apie lankstomą „iPhone“ modelį. Remiantis rinkos tyrimų kompanija „Omdia“, anksčiausiai produkto galime tikėtis 2023 metais. Verta paminėti tai, kad lankstomas „e“ modelis galimai bus parduodamas su rašikliu.

Skaityti daugiau...

Kaip atblokuoti telefono numerius „iPadOS“ / „iOS 13“ prietaisuose

2020.06.16

Šio gido pagalba sužinosite, kaip greitai galite atblokuoti telefono numerius „iPadOS“ / „iOS 13“ prietaisuose ir vėl sulaukti žinučių ar skambučių iš šių kontaktų.

Skaityti daugiau...

Greitu metu „Facebook“ leis naudoti „Face ID“ ir „Touch ID“, kad atidaryti „Messenger“ programėlę

2020.06.15

Mūsų privatumas tapo vienu svarbiausių veiksnių gyvenime. Nesvarbu, ar norime apsaugoti savo tapatybę, duomenis, jautrią informaciją, pokalbius ar žmones, su kuriais bendraujame, kiekvienas turi teisę būti privačiu ir mūsų privatumas yra labai svarbus šiuolaikiniame pasaulyje.

Skaityti daugiau...

„PlayStation 5“ pristatymas planuojamas birželio 11 dieną

2020.06.09

„Sony“ oficialiai patvirtino, kad „PlayStation 5“ pristatymas bus organizuojamas birželio 11 dieną. Iš pradžių „PlayStation 5“ pristatymo renginys buvo planuojamas birželio 4 dieną, tačiau „Sony“ nusprendė jį atidėti dėl dabartinės socialinės įtampos Jungtinėse Valstijose.

Skaityti daugiau...

Kaip išjungti iššokančias „Steam“ reklamas ir pasiūlymus

2020.06.08

Paleidus programą „Steam“ dažniausiai vartotojus pasitinka iššokantis langas su reklamomis ar pranešimais apie žaidimų atnaujinimus.

Skaityti daugiau...

Kaip tausoti MacBook bateriją, ir kaip importuoti „Google Chrome“ istoriją, slaptažodžius ir daugiau į „Safari“

2020.06.03

Jeigu naudojate „Chrome“ savo „MacBook“ kompiuteryje, ko gero, pastebėjote, kad kompiuterio baterija tarnauja trumpiau. Kompiuterio aušintuvai dirba intensyviau, kadangi naudojant „Chrome“ generuojama daugiau šilumos. 

Skaityti daugiau...

Programoje „Discord“ buvo aptiktas trojos arklys: kaip pasitikrinti ar jūsų „Discord“ programa yra apsaugota

2020.06.02

Populiari trojos arklio programa „AnarchyGrabber“ buvo aptikta „Discord“ programoje. Ši kenkėjiška programa gali ne tik pavogti „Discord“ vartotojų slaptažodžius, tačiau kelia ir kitas grėsmes.

Skaityti daugiau...

„Windows 10“ patarimai: 7 būdai pagreitinti savo kompiuterį

2020.05.27

Norite, kad „Windows 10“ veiktų greičiau? Mūsų pateiktų patarimų dėka, jūsų kompiuteris taps greitesnis bei patirs mažiau našumo ir sistemos problemų.

Skaityti daugiau...

Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną

2020.05.20

 

Renkantis išmanųjį telefoną visų pirma reikia išsirinkti operacinę sistemą, o tada apsvarstyti siūlomas funkcijas ir kainą, kad atrastumėte jums tinkamą modelį.

Skaityti daugiau...

Kaip tausoti „iPhone“ bateriją, kad ji tarnautų kuo ilgiau

2020.05.15

Šiais laikais sunku išsiversti be išmaniojo telefono. Kadangi šiuos mažus prietaisus naudojame daugumai naudingų užduočių atlikti, nenorime, kad jie išsikrautų netinkamu metu.

Skaityti daugiau...

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime