Užsakymo
forma


Čipų (lustų) litavimas Klaipėda

Čipų (lustų) litavimą atliekame su sertifikuota tik tam tikslui skirta įranga, todėl galime užtikrinti, kad remontas bus atliktas profesionaliai ir kokybiškai. Nekaitiname ir niekaip kitaip nebandome „prikelti“ sugedusio čipo. Mes detalę keičiame tik į naują, todėl tokiems darbams suteikiame pusės metų garantiją. Čipų (lustų) litavimas, tai labai kruopštus, atsakingas, ir kvalifikacijos reikalaujantis darbas.  Vis dar daug kas susigundo pigesniais pasiūlymais remontuoti savo kompiuterį, bet beveik visada toks pasirinkimas galutiniame variante būna brangesnis, nes pigiai perlituotas čipas ilgai netarnauja. Kaip jau minėjau, mes vietoj senojo čipo lituojame naują čipą. Dabar čipai yra naujos kartos, jie yra kur kas atsparesni karščiui, todėl ir jų kaina nėra labai pigi. Naujas čipas, profesionali įranga, bei savo darbą išmanantys žmonės, sudėjus šiuos tris "ingredientus"  gaunasi tikrai geras produktas.

Patarimas ką daryti, kad nesugestų kompiuterio vaizdo čipas (lustas)

Tam kad netektų kompiuterio nešti į taisyklą dėl rimto gedimo yra vienas labai paprastas patarimas. Jei turite nešiojamą kompiuterį ir jaučiate, kad skaityti toliau...

Kokios yra vaizdo čipo remonto kainos?

  1. Pigiausias vaizdo čipo remontas yra tiesiog to čipo pakaitinimas. Tokius pakaitinimus mėgsta tokie „meistrai“ kurie neturi tinkamos įrangos, ir kvalifikacijos tokiems remontams. Po tokio remonto vaizdo čipas dažniausiai vėl sugenda. Mūsų patarimas būtų tokio remonto būdo nesirinkti.
  2. Antras būdas yra brangesnis. Šiuo būdu yra remontuojamas tas pats čipas, tik skirtingai nuo pirmojo jis yra nuimamas, tai padaryti be žalos motininei plokštei gali toli gražu ne kiekvienas meistras. Po to yra iš naujo formuojami taip vadinami čipo „burbuliukai“. Tokį remontą reikia atlikti su tam tikslui skirta įranga, tik tokiu atveju galima tikėtis gerų remonto rezultatų.
  3. Trečiasis remonto būdas yra panašus į antrąjį, tik dabar vietoj senojo čipo dedamas naujas. Turiu paminėti, kad naujos kartos vaizdo čipai yra kur kas atsparesni karščiui. Tokiems darbams suteikiame pusės metų garantiją.

Gal geriau nusipirkti motininę plokštę, nei remontuoti čipą?

Toks klausimas iškyla kai sužinoma jog senojo čipo keitimas į naują kainuoja nemažus pinigus. Pasakysiu kelias priežastis dėl ko verta keisti seną vaizdo čipą, ar šiaurinį tiltą į naują, nei pirkti motininę plokštę. Visų pirma visiškai naujos motininės plokštės pigiau nei kainuos remontas tikrai negausite. O nusipirkę naudotą motininę plokštę Jūs nežinosite ar ten nebuvo jau remontuotas kad ir tas pats vaizdo čipas, be to Jūs negalėsite patikrinti ar nėra toje plokštėje kokių mini įtrūkimų dėl kurių jos tarnavimo laikas bus trumpas. Keisdami sugedusį čipą pas mus, Jūs gaunate pusės metų garantiją.

Nuo ko genda vaizdo čipai ?

Vaizdo čipo (lusto) tarnavimo laikas labai priklauso nuo to kaip Jūs prižiūrite savo kompiuterį. Pagrindinė gedimo priežastis yra čipo perkaitimas. Perkaista čipas dėl dviejų priežasčių, tai susikaupusių dulkių nepašalinimas iš kompiuterio (plačiau skaitykite čia), ir pernelyg didelė apkrova vaizdo čipui. Jei mėgstate žaisti žaidimus tai nepersistenkite, leiskite kompiuteriui pailsėti. Nelaikykite kompiuterio vėdinimo angų uždengtų ( lovoje ir panašiai ).

Dažniausiai pasitaikantys nešiojamojo kompiuterio pagrindinės plokštės gedimai

Vaizdo čipo (lusto) gedimas. Simptomai: kompiuteris įsijungia, bet nerodo vaizdo. Kompiuteris įsijungia rodo vaizdą, bet po kurio laiko vaizdas pradeda mirguliuoti, spalvos pasidaro išplaukusios, kompiuteris pakimba, kompiuteris išsijungia. Kompiuteris įsijungia nerodo vaizdo, bet per išorinį monitorių vaizdą rodo. Kompiuteris įsijungia vaizdo nerodo, ir tuoj pat persikrauna arba išsijungia.

Šiaurinio tilto (lusto) gedimas. Šio lusto gedimą žmonės dažnai painioja su vaizdo lusto gedimu. Tai nenuostabu, nes šių dviejų skirtingų detalių gedimų simptomai yra labai panašūs. Šių detalių yra panašūs ne tik gedimų simptomai, bet ir remonto kainos yra panašios.

Pietinio tilto (lusto) gedimas. Simptomai: kai kurių modelių kompiuteriams gali sugesti Wi-fi plokštė bet kompiuteris dirbs kurį laiką normaliai. Sugedus šiam lustui dažnai nebeveikia USB lizdai, dingsta DVD-ROM įrenginys. Kai kuriais atvejais kompiuteris gali „nebematyti“ kietojo disko. 

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

   Gintaras | Šiuolaikinės technikos žinovas
   Reikia išsamios konsultacijos? Būtinai susisiekite.
   Telefonas: 8 670 93346 | el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime