Užsakymo
forma


Ekranų (matricų) keitimas-pardavimas Klaipėda

Telefonų, kompiuterių, planšečių, televizorių ekranų keitimas.

Keičiame ekranus beveik visiems įrenginiams. Dažniausiai tenka ekranus keisti telefonams, nešiojamiems kompiuteriams, bei planšetėms. Televizorių ekranų keitimas pasitaiko rečiau, bet tai ir natūralu, kadangi televizorius skirtingai nuo prieš tai išvardintų įrenginių dažniausi nėra judinamas. Bet kokiu atveju, jei jau taip nutiko, kad sudužo Jūsų įrenginio ekranas galite drąsiai kreiptis į mūsų remonto centrą.

Telefonų ekranų ir stikliukų keitimas

Telefonų ekranus, arba telefonų stikliukus keičiame beveik visiems telefonų modeliams. Daugeliui telefonų modelių atsargines dalis turie vietoje, todėl remonto darbai atliekami greitai, profesionaliai ir už priimtiną kainą. 
 
✔ Žemos kainos, ir aukšta atliktų darbų kokybė. 
✔ Garantija remonto darbams, tikslus gedimo nustatymas. 
✔ Puikus serviso atliekamų darbų lygis. 
✔ Nemokamos konsultacijos.
 

Ekranų keitimas Klaipėdoje, ir visoje Lietuvoje

Ekranų (matricų) keitimas Klaipėdoje, ir visoje Lietuvoje. Kodėl mes? Pas mus ko gero greičiausias, ir pigiausias servisas. Ekraną pakeisime per vieną valandą. Pigiausias sprendimas todėl, kad mūsų pardavinėjami ekranai (matricos) yra kokybiški, niekada neperkame neaiškių gamintojų, ir neaiškių tiekėjų siūlomų ekranų. Mes didelį dėmesį skiriame savo darbų kokybei, todėl mūsų klientai rekomenduoja mus savo draugams. Tapkite mūsų klientu, ir Jūs niekada nebeieškosite kitų meistrų.

 

 

VISOJE LIETUVOJE siūlome “Pick-up” paslaugą.

Sugedusį įrenginį paimsime iš Jūsų namų, o sutaisytą gražinsime tiesiai į rankas! Visiems savo darbams suteikiame garantiją! Jei kyla klausimų dėl kurjerio iškvietimo skambinkite: 8 670 93346

Ekranų pardavimas arba telefonų remontas Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, ir kituose miestuose ( visoje Lietuvoje ) Siunčiame ekranus, arba paimame sugedusį įrenginį visoje Lietuvoje. Kurjeris norimą ekraną pristatys tiesiai į namus. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, pasakykite kokio ekrano ieškote, ir jau sekančią dieną jis bus pas Jus.

Įrenginiai kuriems keičiame ekranus:

 
Kompiuterių ekranų (matricų keitimas). Pakeitimas trunka nuo 1 valandos iki 1 darbo dienos. Kaina be detalės nuo 5 €.
 
Telefonų ekranų ir stikliukų keitimas. Pakeitimas trunka nuo 1 valandos iki 2 darbo dienų. Kaina be detalės nuo 5 €.
 
Planšečių ekranų ir stikliukų keitimas. Pakeitimas trunka 1-2 darbo dienas. Kaina be detalės nuo 5 €.
 
Televizorių ekranų keitimas. Pakeitimas trunka 3-7 darbo dienas. Kaina be detalės nuo 15 €.

-----------------------

Keičiame skilusius, ar kitaip sugadintus nešiojamų kompiuterių ekranus. Parduodame įvairių dydžių ekranus (matricas). Lempiniams (LCD) ekranams keičiame perdegusias lempas. Taip jau nutinka, kad kartais netyčia sudaužome savo nešiojamojo kompiuterio ekraną. Būna kad ir nesudaužius ekrano jį reikia keisti, jei atsirado drūžė, ar ekranas turi juodų taškų, ar linijų tai laikas pamastyti apie ekrano keitimą. Keičiame visų nešiojamų kompiuterių modelių ekranus: Apple, LG, Sony, Panasonic, Asus, Hewlett Packard, Lenovo, Packard Bell, HCL,Medion, Fujitsu, Toshiba, Acer, Samsung,Dell.

Sudaužiau kompiuterio ekraną...

 Kam jau atsitiko tokia nelaimė, turbūt suprato, kad kompiuterio ekranai iš tiesų yra jautrūs. Nors toks kompiuterio gedimas yra šalinamas  labai greitai, vis tik jis nėra labai pigus. Nors vėl gi, tai priklauso nuo konkretaus kompiuterio modelio. Yra kompiuterių modelių kurių ekranai (matricos) yra visai nebrangūs, ir daugumos kompiuterių modelių ekranų kainos vis tik mūsų lietuvaičiams yra įkandamos. Mes turime beveik visų tipų matricas, todėl skilus ekranui jį pakeisime labai greitai. Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas pas mus atliekamas itin greitai.

Koks ekranas geresnis, matinis ar blizgus?

Vienareikšmio atsakymo nėra. Asmeniškai man labiau patinka naršyti internete sėdint prie matinio ekrano, bet tai yra todėl, kad mano darbo kompiuteris yra priešais langą, todėl jei ekranas būtų blizgus, jame būtų matyti atspindžiai, ir tai trukdytų. Blizgus ekranas gal šiek tiek labiau perteikia ryškesnes spalvas, bet tai net nepastebima. Jei atspindžiai netrukdo, tai manau blizgus ekranas visai geras pasirinkimas.

LED /LCD ekranų (matricų) prekyba Klaipėdoje:

Prekiaujame naujais visų tipų ekranais, suteikiame 24 mėn. garantiją. 
Pakeičiame ekranus iš karto vietoje. 

Jei reikia kokybiško ekrano kreipkitės į mus, visi ekranai patikrinti ir kokybiški.  Visus parduodamus ekranus galite pamatyti čia.

Kiek kainuoja nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas?

Nešiojamo kompiuterio ekrano keitimo kaina nėra aukšta, o kartais pakeičiame ir nemokamai. O va štai paties ekrano (matricos) kaina labai priklauso nuo konkretaus modelio. Čia kainų tikrai pasakyti negalima, nes jų yra labai daug skirtingų. Jei norite sužinoti savo kompiuterio ekrano kainą, tai tiesiog susisiekite su mumis, pasakykite kompiuterio modelį, ir mes pasakysime kiek tai Jums kainuos. Mes prekiaujame tik kokybiškais ekranais, todėl neskubėkite pirkti iš bet kur. Pasikonsultuokite su mumis, mes patarsime, ir tada Jūs nuspręsite kokį ekraną Jums geriau pirkti.

Kodėl tokie patys ekranai kainuoja skirtingai ?

Tokio paties ekrano skirtingas kainas lemia skirtingi tų ekranų gamintojai. Kaip ir bet kokį kitą, taip ir nešiojamo kompiuterio ekranus gamina skirtingi gamintojai. Tarp tokių gamintojų pasitaiko ir tokių kurie su klaidomis markiruoja savo „produkciją“  Mes prekiaujame tik kokybiškais ekranais.

Planšetinių kompiuterių remontas Klaipėdoje, planšetinių kompiuterių ekranų keitimas Klaipėdoje.

 

Vis daugiau žmonių perka planšetinius kompiuterius, jie labai patogūs keliaujantiems, bet kelionėje neretai įvyksta taip, kad planšetinis kompiuteris būna prispaustas, ar aplietas. Mes keičiame ekranus planšetiniams kompiuteriams, remontuojame planšetinius kompiuterius, keičiame išlūžusias jungtis, taisome įkroviklius. 

Susijęs straipsnis >>>

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime