Užsakymo
forma


Klaviatūrų keitimas-pardavimas Klaipėda

Prekiaujame žinomiausių nešiojamų kompiuterių gamintojų klaviatūromis: Acer, Apple, Asus, Averatec, Compaq, Dell, Fujitsu, Gateway, Getac, GigaByte, HP (Hewlett-Packard), Lenovo, MSI, Panasonic, Samsung, Sony, ThermalTake, Toshiba, ViewSonic ir kitų gamintojų.

1  3  laptop-keyboard  

Klaviatūros keitimo priežastys būna labai įvairios. Dažniausiai keičiame klaviatūrą kai apipilame kompiuterį, bet būna ir daug kitų priežasčių. Mes Jums galime pasiūlyti tiek naudotų, tiek ir naujų klaviatūrų pasirinkimą.

Taigi, jei jau taip atsitiko, jog apipylėte kompiuterį, ir nebeiveikia klaviatūra viskas ko Jums reikia tai žinoti savo kompiuterio modelį. Susisiekite su mumis, ir mes tikrai Jums padėsime.

Ar sunku pasikeisti klaviatūrą?

Tai nėra labai sudėtinga, bet geriau kai tai daro meistras, mes pakeisime Jums klaviatūrą už tikrai simbolinę kainą.  Vis dažniau atsiranda kompiuterių modelių kurių klaviatūros keičiasi tikrai labai sudėtingai. Yra pasitaikę atvejų, kai žmogui pasakoma, kad jo kompiuteriui klaviatūros pakeisti neįmanoma. Tai netiesa, bet kuriam nešiojamo kompiuterio modeliui klaviatūrą pakeisti yra įmanoma, tik vieniems modeliams keičiasi lengvai, kitiems sunkiau.

Ar būtina keisti klaviatūrą apliejus ją skysčiu?

Į šitą klausimą galima atsakyti tik apžiūrėjus kompiuterį. Bet kokiu atveju apliejus kompiuterį ar jo klaviatūrą reikėtų kad jį apžiūrėtų meistras, nes net ir mažas kiekis skysčio gali sugadinti kompiuterį, ir visai nesvarbu, kad jis po skysčio patekimo veikia puikiai. Patekus skysčiui ant kompiuterio, pasekmes gali pasireikšti po mėnesio, ar net po pusės metų. Todėl pasitaiko atvejų, kai žmogus atnešęs sugedusį kompiuterį labai nustemba išgirdęs, kad jo kompiuteris yra aplietas. Žmogus tiesiog neatsimena, kad prieš pusę metų užtiško arbatos ant kompiuterio. 

Ar galima įstatyti išluptą mygtuką nekeičiant klaviatūros ?

Taip, tai padaryti galima, svarbu kad nepamestumėte klaviatūros mygtuko laikiklių, ir kad nebūtų sulaužyti laikiklių fiksatoriai, bei paties klavišo fiksatoriai.

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime