Užsakymo
forma


Aušintuvų pardavimas (kompiuterių spartinimas)

 Nuo kompiuterio aušinimo priklauso kompiuterio sklandus darbas. Kartais galingas kompiuteris gali dirbti dvigubai lėčiau už kur kas „silpnesnį“ kompiuterį. Kompiuterio kaitimas tai labai rimta problema, jis suges kur kas greičiau už gerą aušinimo sistemą turintį kompiuterį. Tai aktualu tiek nešiojamiems kompiuteriams tiek ir stacionariems. Dabar, kai kas kart pasirodo vis galingesni procesoriai, aušinimo klausimas vis aktualesnis. Kuo kompiuteryje galingesnės detalės, tuo geresnis turi būti ir aušinimas. Kalbant apie stacionarius kompiuterius, visada verta nusipirkti procesoriaus aušintuvą, o nepasikliauti esančiu gamykliniu. Aušinimo efektyvumas priklauso ne vien nuo aušintuvų, bet ir nuo to kokiame korpuse yra detalės. Vien jau dėl šių priežasčių neverta pirkti jau surinkto kompiuterio. Jei nusprendėte pirkti stacionarų kompiuterį, būtinai pasitarkite su mumis, mes tikrai padėsime Jums išsirinkti kompiuterį kuris atitiks Jūsų poreikius.

 

Kompiuteris kaista, kokios priežastys?

Tik nedidelė dalis žmonių atkreipia dėmesį į tai, kad jo kompiuteris kaista. Kiti tiesiog net nesupranta, kad jo kompiuteris kaista. Kaip ir minėjau aukščiau kaitimo priežastis gali būti prastas aušinimas, bet dažniausiai kompiuteriai kaista dėl susikaupusių dulkių procesoriaus, vaizdo plokštės, ar maitinimo bloko aušintuvuose. Kad taip neatsitiktų rekomenduojame profilaktiškai valyti dulkes. Apie dulkių valymą plačiau galite paskaityti čia.  Kalbant apie kompiuterio aušinimo svarbą galima pateikti paprasčiausią palyginimą. Tarkime Jūs intensyviai dirbate 35 laipsnių karštyje visą dieną, o Jūsų draugas tą patį darbą dirba 20 laipsnių šilumoje, kaip galvojate kas greičiau pavargs? Kažkas panašaus dedasi ir kompiuterio viduje, nesvarbu ar tai stacionarus, ar nešiojamas kompiuteris. Žaidžiant žaidimus, ar „apkraunant“ kompiuterį kitomis programomis jis kaista labiau nei įprasta, todėl kuo geresnis aušinimas, tuo kompiuteris dirbs greičiau, ir jo tarnavimo laikas bus tikrai kur kas ilgesnis. 

 

   Gintaras | Šiuolaikinės technikos žinovas
   Reikia išsamios konsultacijos? Būtinai susisiekite.
   Telefonas: 8 670 93346 | el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ausintuvai klaipeda, kompiuteriu remontas klaipedoje, klaipeda ausintuvai, kompiuteriu detales klaipedoje, surinkti kompiuteri klaipedoje

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime