Užsakymo
forma


Kietieji diskai remontas pardavimas (kompiuterių spartinimas)

H012
 Turbūt visi žinome, kad kuo talpesnis kietasis diskas, tuo daugiau informacijos jame galėsime laikyti, bet tikriausiai net nesusimąstote, kad kietasis diskas yra pats didžiausias „stabdis“ visoje sistemoje. Žinoma dabar jau yra SSD diskai kurie tikrai labai spartūs. SSD diskai turi du trūkumus, tai kad jie yra labai brangūs, ir tai kad jų talpos palyginus mažos.

Taigi, niekada nepirkite labai brangaus kompiuterio jei jame nėra SSD disko, nes tas labai brangus kompiuteris tiesiog neišnaudos visų savo galimybių. Renkantis stacionarų kompiuterį reikia atsižvelgti į daug iš pirmo žvilgsnio nereikšmingų dalykų, todėl jei norite tikrai gero, patikimo, ir ilgaamžio kompiuterio kreipkitės į mus, mes esame sukaupę didelę patirtį šioje srityje, todėl galime garantuoti, kad pas mus išsirinksite kompiuterį kuris atitiks visus Jūsų lūkesčius.

Dar viena labai aktuali kietųjų diskų (HDD) problema yra ta, jog jie „mėgsta“ sugesti pačiu netinkamiausiu laiku. Visada svarbius duomenis saugokite keliuose laikmenose, bet jei jau taip nutiko, kad kietasis diskas sugedo, o jame liko daug labai svarbios informacijos, nepulkite į neviltį, susisiekite su mumis, mes tikrai Jums padėsime.

Duomenų atkūrimas Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje

Atstatome duomenis iš fiziškai pažeistų ar sugedusių kietųjų diskų (HDD), USB laikmenų ir atminties kortelių. Plačiau skaitykite čia.

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 hdd, kompiuteriu remontas klaipeda, kietasis diskas sugedo sugedo.lt, kietuju disku remontas klaipedoje, kaip pajungti kietaji diska, kompiuteris nemato kietojo disko.  .

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime