Užsakymo
forma


Maitinimo blokų pardavimas remontas (kompiuterių spartinimas)


Pirkdami personalinį kompiuterį mažai kas atkreipiame dėmesį į tai koks kompiuteryje yra maitinimo blokas. Maitinimo blokas yra labai svarbus personalinio kompiuterio komponentas, ypač tai aktualu tiems kas turi žaidimams skirtus kompiuterius. Kuo galingesnė kompiuteryje vaizdo plokštė, tuo galingesnis turi būti ir maitinimo blokas. Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra kokį triukšmą skleidžia mūsų turimas maitinimo blokas. Pigūs maitinimo blokai neretai skleidžia labai nemalonų mūsų ausiai garsą, todėl renkantis kompiuterį neverta taupyti maitinimo bloko sąskaita.

Prekiaujame naujais ir naudotais maitinimo blokais.
Spartiname senus ar lėtus kompiuterius.

Senas, dar nereiškia blogas. Gali būti, kad Jūsų seną kompiuterį galima prikelti antram gyvenimui, jei abejojate dėl savo kompiuterio galimybių jį atnaujinti, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu, ir mes Jums tikrai padėsime. Jūsų senas kompiuteris lėtai veikia? Neskubėkite jo atsisakyti.
Mūsų specialistai įvertinę Jūsų kompiuterio spartinimo galimybes patars ką galima pakeisti Jūsų kompiuteryje.
Paspartinsime Jūsų kompiuterį taip, kad kompiuteris dirbtų našiau, o piniginė suplonėtų nežymiai.

Pagrindiniai spartinimo, modernizavimo būdai:

• .Operatyviosios (RAM) atminties padidinimas.
• .Kietojo disko keitimas į spartesnį (SSD)
• .Vaizdo plokštės keitimas į spartesnę.                            
• .Procesoriaus keitimas į spartesnį
.
• .Aušinimo pagerinimas.

 

Komplektuojame kompiuterius pagal kliento pageidavimus.

Jei nutarėte pirkti naują stacionarų kompiuterį, tai mūsų patarimas jį susikomplektuoti tokį kokio norite Jūs pats. Jei nelabai gaudotės kompiuterių detalių pavadinimuose ir jų skirtumuose, tai mes tikrai Jums mielai pagelbėsime. Sukomplektuosime kokybišką, vertą dėmesio kompiuterį kuris Jums tarnaus ilgus metus.

Nešiojamų kompiuterių įkroviklių  remontas Klaipėdoje (maitinimo blokų remontas )

Kai sugenda nešiojamo kompiuterio įkroviklis (maitinimo blokas), skubame pirkti naują. Bet ar visada tai teisingas pasirinkimas? Teisingas pasirinkimas jei vietoj sugedusio įkroviklio yra perkamas originalus to kompiuterio įkroviklis, bet jie yra brangūs. Didelė klaida yra pirkti nebrangų universalų įkroviklį. Universalūs krovikliai tarnauja neilgai, ir gali net sugadinti kompiuterį. Visada verta taisyti savo sugedusį originalų įkroviklį. Jei įkroviklio kištukas sugadintas, nutrūkęs įkroviklio laidas, ar perdegęs įkroviklio mechanizmas, mes sutvarkysime tokius gedimus per vieną dieną, ir tai bus pigiau nei pirkti naują originalų įkroviklį. Jei įkroviklio sutaisyti nebeįmanoma parduosime Jums originalų Jūsų nešiojamo kompiuterio modelį atitinkantį įkroviklį.

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 

Maitinimo bloku pardavimas klaipeda, maitinimo bloku remontas klaipeda, sugedo.lt, kompiuteriu remontas klaipeda  Pakrovėju remontas klaipeda, sugedo pakrovėjas, nesiojamo kompiuterio pakrovėjo remontas klaipeda

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime