Užsakymo
forma


Vaizdo plokščių pardavimas remontas (kompiuterių spartinimas)

Spartiname kompiuterius, prekiaujame vaizdo plokštėmis, surenkame naujus kompiuterius.

Jei kompiuteris veikia lėčiau, arba stringa naujesni žaidimai, neskubėkite ieškoti naujo kompiuterio. Jei Jūsų kompiuteris stacionarus (stalinis), tai jį bet kada galima paspartinti (modernizuoti). Jei stringa žaidimai, galime Jums rekomenduoti spartesnę vaizdo plokštę, jei kompiuteris dirba per lėtai gali būti, kad reikėtų pakeisti procesorių arba pridėti operatyviosios atminties (RAM). Jei esate nelabai patyręs vartotojas, siūlome patiems komponentų nekeisti, nes keičiant bet kurį kompiuterio komponentą visada reikia atsižvelgti į tai kokie komponentai šiuo metu yra Jūsų kompiuteryje. Pakeisti kompiuterio komponentą nėra labai sudėtingas darbas, bet reikia kad visos kompiuterio detalės tarpusavyje dirbtų sklandžiai. Mes galime paspartinti Jūsų seną kompiuterį, ir jis prisikels antram gyvenimui. Na o jei kompiuteris vis dėlto per senas tam kad jį modernizuoti, pasiūlysime Jums naują, ir tik Jūsų poreikius atitinkantį kompiuterį.

Prekiaujame naujomis ir naudotomis vaizdo plokštėmis. Spartiname senus ar lėtus kompiuterius. Surinkinėjame kompiuterius pagal kliento pageidavimus. Jūsų senas kompiuteris lėtai veikia? Neskubėkite jo atsisakyti. Mūsų specialistai įvertinę Jūsų kompiuterio spartinimo galimybes patars ką galima pakeisti Jūsų kompiuteryje. Paspartinsime Jūsų kompiuterį taip, kad kompiuteris dirbtų našiau, o piniginė suplonėtų nežymiai.

Pagrindiniai spartinimo, modernizavimo būdai:

• .Operatyviosios (RAM) atminties padidinimas.
• .Kietojo disko keitimas į spartesnį (SSD)
• .Vaizdo plokštės keitimas į spartesnę.
• .Procesoriaus keitimas į spartesnį.
• .Aušinimo pagerinimas.

Remontuojame nešiojamų bei stalinių kompiuterių vaizdo plokštes

Vaizdo plokštė techninės įrangos dalis, kuri mums leidžia mėgautis pačios aukščiausios rezoliucijos filmais, ir žaidimais. Dabar daug kas nori kompaktiškų kompiuterių, todėl renkasi nešiojamus kompiuterius su aukštomis techninėmis galimybėmis tikėdamiesi, kad su tokiais kompiuteriais laisvai galės žaisti kompiuterinius žaidimus. Taip galingi nešiojami kompiuteriai „patraukia“ žaidimus, bet tai yra kompiuterio pasmerkimas greitai „mirčiai“. Tai yra todėl, kad nešiojamo kompiuterio aušinimo sistema niekada neprilygs stacionaraus kompiuterio aušinimo sistemai. Žaidžiant žaidimus nešiojamo kompiuterio vaizdo plokštė labai kenčia, ji pastoviai atlaiko labai aukštas temperatūras, kol galiausiai perkaista. Todėl tiems kas mėgsta žaisti žaidimus siūlau rinktis stacionarius kompiuterius, šitam reikalui jie tiesiog geresni, ir patogesni.


Jei jau prakalbome apie nešiojamų kompiuterių vaizdo plokštes, tai turiu paminėti, kad tai dažniausiai gendanti nešiojamo kompiuterio techninės įrangos dalis. Jei jau taip nutiko, kad sugedo Jūsų nešiojamo kompiuterio vaizdo plokštė (čipas), tai jokiu būdų neieškokite pačio pigiausio remonto. Iš patirties sakau, kad tie kas ieško pačio pigiausio tokio gedimo remonto, galutiniame rezultate sumoka dvigubai, o kai kuriais atvejais ir trigubai. Mes turime specialią tam tikslui skirtą įrangą, todėl tokiems remonto darbams suteikiame pusės metų garantiją.

Trumpai papasakosiu apie nešiojamų kompiuterių vaizdo čipų remontą.

Nešiojamų kompiuterių vaizdo čipų remonto būdai yra trys, nenuostabu, kad ir kainos kiekvieno iš šių būdų yra skirtingos. Pirmasis būdas yra paprastas, kai vaizdo čipas yra tiesiog pašildomas specialiu fenu, tokio ”remonto“ imasi tie „meistrai“ kurie neturi nei tinkamos kompetencijos, nei tuo labiau reikalingos tokiam darbui įrangos. Klientui pageidaujant mes tokį čipo pašildymą taip pat galime atlikti, jis nėra brangus, bet ir garantijos tokiems pašildymams suteikti negalime. Antras būdas, tai kai remontuojamas tas pats vaizdo čipas. Šiuo atveju nuo motininės plokštės yra nuimamas senasis vaizdo čipas, tai galima atlikti tik su tam tikslui skirta įranga, ir tokį darbą turi atlikti kvalifikuotas meistras. Po to yra formuojami taip vadinami čipo „burbuliukai“, ir senasis čipas lituojamas atgal į motininę plokštę. Tokiam remontui suteikiame trijų mėnesių garantiją. Trečiasis būdas yra kai tiesiog senasis čipas yra keičiamas nauju. Mes siūlome trečią variantą, kadangi nauji čipai yra naujos kartos, jie žymiai mažiau kaista už senuosius, ir tokiems darbams suteikiame pusės metų garantiją.

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime