Užsakymo
forma


Motininių plokščių remontas

Remontuojame visų gamintojų ( Apple ,LG, Sony, Panasonic , Asus , Hewlett Packard, Lenovo, Packard Bell, Medion, Fujitsu, Toshiba, Acer, Samsung, Dell) motinines plokštes. Jei plokštės dėl kokių nors priežasčių suremontuoti nebegalima, tai užsakome naujas, arba naudotas plokštes.

 

Motininė plokštė, tai pagrindinė kompiuterio detalė, į kurią montuojami visi kiti kompiuterio komponentai. Todėl jei sugedo motininė plokštė (pagrindinė plokštė), tai būkite pasiruošę ne mažoms išlaidoms. Čia tas atvejis, kai tikrai nerekomenduojama ieškoti „pigaus meistro“. Vien tam kad surasti gedimą motininėje plokštėje, reikia kvalifikacijos, todėl tokius gedimus geriau patikėti patyrusiems meistrams.

Pagrindinėje plokštėje ir mažiausia smulkmena gali atsiliepti viso kompiuterio našumui. Kalbant apie stacionarių kompiuterių motinines plokštes, prieš perkant kompiuterį labai mažai kas kreipia dėmesį į tai kokia motininė plokštė yra kompiuteryje. Perkant jau surinktą kompiuterį parduotuvėje galite būti tikri, kad to kompiuterio motininė plokštė yra pigi. Ar nors kartą matėte, kad parduotuvėje puikuotųsi aprašymas apie motininę plokštę ? Taip yra todėl, kad prekybos centrai labai konkuruoja dėl kainų, o dėl to žinoma nukenčia kokybė.

Visai kitokia situacija yra su nešiojamų kompiuterių motininėmis plokštėmis, ten jau nieko pasirinkti negalima, prieš pirkdamas gali pasirinkti tik konkretų kompiuterio modelį. Bet kalbant apie nešiojamų kompiuterių motininių plokščių remontą noriu atkreipti dėmesį į tai, kad kartais žmonės renkasi ne motininės plokštės remontą, o ieško nusipirkti naudotą tokio pat modelio motininę plokštę. Toks variantas kartais gali būti truputį pigiau nei remontuoti motininę plokštę, bet jau esame susidūrę su tokia situacija, kad žmogus nusipirkęs naudotą motininę plokštę iš užsienio po kurio laiko nusivylė, nes ji jam sugedo po savaitės naudojimo, o mes suremontuotai motininei plokštei suteikiame pusės metų garantiją.

Taip pat teikiame kompiuterio modernizavimo (spartinimo) paslaugas. Jei pastebėjote, kad Jūsų kompiuteris veikia per lėtai, ar sunkiai užkrauna kokias nors programas ar žaidimus, tai neskubėkite pirkti naujo kompiuterio. Pasikonsultuokite su mumis, įvertinsime Jūsų kompiuterio spartinimo galimybes, parinksime tinkamiausius komponentus, ir Jūsų kompiuteris veiks sparčiau nei veikė kažkada naujas.

Gal geriau ne remontuoti, o pakeisti nešiojamojo kompiuterio pagrindinę plokštę?

Kodėl verta remontuoti nešiojamo kompiuterio pagrindinę plokštę? Jei kompiuteris buvo užpiltas, arba buvo užtrumpinta maitinimo grandinė, arba sugedo vienas iš lustų, bet kokiu atveju remontas yra geriau, nei pirkti veikiančią, bet naudotą pagrindinę plokštę. Visų pirma naujos pagrindinės plokštės nenusipirksite, o jei ir nusipirksite, tai jos kaina bus kaip naujo kompiuterio. Nusipirkę veikenčią naudotą pagrindinę plokštę Jūs negalite žinoti kokios ji būklės, gali būti, kad ji yra restauruota, arba joje gali būti mikro įtrukimų dėl kurių ji veiks neilgai, arba jos veikimas bus labai nestabilus. Remontuojant Jūsų turimą pagrindinę plokštę yra keičiamos detalės į naujas, ir joms yra taikoma garantija, todėl remontas ir yra naudingesnis, nei pirkimas kitos plokštės.

Ar geriau remontuoti kompiuterį, ar pirkti naudotą kompiuterį?

Šis klausimas iškyla tada, kai sugenda Jūsų nešiojamo kompiuterio pagrindinė plokštė, vaizdo lustas, šiaurinis arba pietinis tiltai. Esant šiems gedimas kompiuterio remontas nėra pigus. Tad ar tokiu atveju geriau žvalgytis naudoto kompiuterio už palyginus neaukštą kainą, ar remontuoti savo kompiuterį? Kadangi mes su šia situacija susiduriame gana dažnai, galime pasakyti tik tiek, kad aštuoni iš dešimties parduodamų skelbimuose naudotų kompiuterių yra su vienokiu ar kitokiu defektu kurie prieš parduodant yra laikinai užmaskuojami. Dažniausiai pardavinėjami kompiuteriai su sugedusiomis vaizdo plokštėmis (vaizdo lustais). Sugedus vaizdo lustui, žmogus nuneša kompiuterį „auksinių rankų meistreliui“ kuris už nedidelį mokestį pakaitina vaizdo lustą fenu, ir kompiuteris vėl veikia, bet toks pašildymas kompiuterį „prikelia“ tik trumpam. Pardavėjas tuo kompiuteriu nebesinaudoja, deda skelbimą ir parduoda. Pirkėjas nusipirkęs kompiuterį už 300-600 Lt. džiaugiasi juo neilgai, ir nusipirktą kompiuterį vėl neša remontuoti. Dar pasitaiko tokių atvejų kai žmogus savo kompiuterio neremontuoja, o nusiperka nebrangų visiškai naują kompiuterį. Šioje vietoje viskas būtų gerai, bet nešiojami kompiuteriai kurie kainuoja nedaug yra gan ribotų galimybių. Tokie pigūs kompiuteriai dažnai stringa net įjungus skype programą. Didžioji dalis kompiuterio kainos priklauso nuo to koks procesorius yra tame kompiuteryje. Pigus naujas kompiuteris tikrai neturės galingo procesoriaus. Jei perskaičius šį straipsnį Jums iškilo kokių nors klausimų, susisiekite su mumis, pasistengsime padėti. 

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
 

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime