Užsakymo
forma


Kokį televizorių pirkti ?

2015.06.08

Nusprendėte įsigyti televizorių bet nežinote kokį pasirinkti ?

Televizorių pasirinkimas yra labai didelis, tad kaip iš tokios gausybės išsirinkti gerą ir nebrangų televizorių? Mes pamėginsime Jums padėti. Visų pirma reikėtų apsispręsti kokios įstrižainės ekranas turėtų būti Jūsų naujo pirkinio. Jei televizorius bus Jūsų miegamajame, tai rekomenduojame pirkti ne didesnį kaip 32 colių įstrižainės televizorių. Na o jei televizorius stovės svetainėje tai ekrano įstrižainė tiesiogiai turėtų priklausyti nuo to kokiu atstumu nuo televizoriaus Jūs žiūrėsite TV laidas. 

Bet nepriklausomai nuo to koks bus atstumas rekomenduotume pirkti ne mažesnį kaip 40 colių televizorių. Norime paminėti, kad dabar televizorių ekranai yra labai aukštos rezoliucijos, todėl net ir žiūrint iš arti į aukštos raiškos didelį ekraną vaizdas  išlieka aiškus ir nevargina akių. Aišku viskam yra saikas, ir jei Jūs televizorių žiūrėsite iš labai arti, tai didelio ekrano tikrai nereikia.

Kurio gamintojo modelį pasirinkti ?

Lietuvoje populiariausi parduodamų televizorių gamintojai yra Samsung, LG, Philips ir Sony. Kurį iš šių ar kitų televizorių gamintojų pasirinkti ? Šioje vietoje kažkokio konkretaus patarimo neduosime. Kiekvienas televizoriaus modelis nesvarbu kurio gamintojo vis tiek turi kažkokį savo kad ir nedidelį trūkumą. Prieš renkantis konkretų modelį vertėtų apie jį paieškoti informacijos forumuose, paskaityti jo charakteristikas gamintojo puslapyje. Mūsų dažnai klausia, kurių gamintojų televizoriai labiausiai genda ? Atsakymas paprastas, daugiausia remontui atkeliauja tie kurių daugiausia parduodama. Šiai dienai Lietuvoje populiariausi yra Samsung televizoriai, todėl šių gamintojų televizoriai dažniausiai ir pristatomi į remonto dirbtuves. Jei jau prakalbome apie televizorių remontą, tai verta paminėti, kad remontuojant Philips televizorius kartais susiduriama su kai kuriais sunkumais.

Ar verta pirkti brangų televizorių ?

Jei nelabai gaudotės televizorių charakteristikose, tai savaime suprantama iškyla klausimas ar nusipirkę brangų televizorių nepermokėsite. Jei televizorius reikalingas tik mėgstamoms programoms žiūrėti, tai nesivadovaukite ta taisykle, kad“ brangesnis reiškia geresnis“. Kadangi šiuolaikiniai televizoriai „moka“ daugiau nei vien tik rodyti mums jau įprasta programas, verta pasidomėti ir brangesniais smart televizoriais. Jei perkate televizorių su smart funkcija, nepatariame pirkti pačio pigiausio. Šiuolaikiniai televizoriai panašėja į kompiuterius, juose yra procesoriai, operatyvioji atmintis ir kitos senesniuose televizoriuose nesančios detalės. Kuo spartesnis procesorius bus televizoriuje tuo sparčiau jame veiks smart programėlės, na žinoma toks televizorius ir kainuos brangiau. Televizoriaus kainą taip pat įtakoja tai kokios jungtys jame yra.  Pavyzdžiui USB jungtys leidžia prie televizoriaus prijungti išorinę laikmeną kurioje laikote nuotraukas ar video medžiagą, kuria lengvai galėsite peržiūrėti. 

Televizorių remontas Klaipėdoje >>