Užsakymo
forma

Naujienos

Pranešama, kad „Samsung“ ruošia pigesnį „Galaxy Note“ modelį Europos rinkai

2019.10.12

„Galaxy Note“ serija yra geriausias „Samsung“ pasiūlymas, kadangi šiuo metu ji pasižymi geriausia technine įranga. Dėl šios priežasties serijos modelių kaina yra aukšta.

Skaityti daugiau...

„Google“ kitą savaitę galimai pristatys 5G ryšį palaikantį „Pixel 4“

2019.10.11

 

Panašu, kad „Google“ ruošia 5G ryšį palaikantį „Pixel 4“ modelį. Remiantis „Nikkei“, tikėtina, kad telefonas bus pristatytas jau kitą savaitę. Standartinės „Pixel 4“ versijos, kurios bus anonsuotos kitą antradienį vyksiančiame renginyje, palaikys tik LTE ryšį.

Skaityti daugiau...

„iPhone 11“ vartotojai skundžiasi be priežasties atsirandančiais ekrano įbrėžimais

2019.10.09

Atsiradus 2019 metų „iPhone“ modeliams, „Apple“ gyrėsi, jog „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ Super Retina XDR ekranas yra pažangiausias „iPhone“ ekranas.

Skaityti daugiau...

„iPhone 11“ populiarumo dėka, „Apple“ gali vėl tapti antri didžiausi telefonų gamintojai pasaulyje

2019.10.08

Prieš Jungtinių Valstijų draudimą, „Huawei“ sėkmė buvo pavydėtina. Remiantis skaičiavimais, kompanijos pardavimai pralenkė „Apple“ dideliu skirtumu ir Kinijos gigantai buvo užtikrinti, kad iki metų pabaigos jie pralenks „Samsung“ ir taps didžiausi telefonų gamintojai pasaulyje.

Skaityti daugiau...

Manoma, kad „Unpacked“ renginys, kuriame bus pristatytas „Samsung Galaxy S11“, įvyks 2020 m. vasario mėnesį

2019.10.07

Po „Samsung Galaxy Note 10“ pristatymo praėjo dar visai nedaug laiko, o internete jau sklinda naujienos apie sekantį Pietų Korėjos gigantų flagmaną.

Skaityti daugiau...

Pranešama, kad naujos kartos „iPhone SE“ atrodys kaip „iPhone 8“, tačiau greičiu prilygs „iPhone 11“

2019.10.04

 

Dar kartą pasirodė naujienos apie „iPhone SE 2“, po to, kai patikimas „Apple“ analitikas Ming-Chi Kuo pranešė, jog „Apple“ telefoną planuoja išleisti 2020 metų pradžioje.

Skaityti daugiau...

„Microsoft“ visus nustebino ir pristatė „Surface Duo“, telefoną su dviem ekranais

2019.10.02

 

„Microsoft“ savo „Surface“ renginyje paruošė staigmeną: lankstomą „Surface Duo“ telefoną, kuris naudoja „Android“ operacinę sistemą.

Skaityti daugiau...

„Apple Maps“ atrodo geriau nei bet kada, tačiau iki tobulumo dar trūksta nemažai

2019.10.01

Šią vasarą „Apple“ pranešė, kad po „iOS 13“ atnaujinimo jų žemėlapių programėlė sulauks daugybės pokyčių. Pagaliau pasirodžius naujajai operacinės sistemos versijai, šių pokyčių sulaukė kai kurie Jungtinių Valstijų vartotojai.

Skaityti daugiau...

Kaip padaryti išimtį tam tikriems kontaktams, kad jie galėtų su jumis susisiekti, kai yra įjungtas „iPhone“ netrukdymo rėžimas

2019.09.30

Kai žiūrite filmą, esate susitikime ar tiesiog nekaip jaučiatės, norite, kad telefonas netrukdytų jūsų veiklai. Tokiais atvejais pasitarnauja netrukdymo rėžimas. Ši funkcija laikinai sustabdo gaunamus skambučius ar pranešimus.

Skaityti daugiau...

Pranešama, kad po „iOS 13.1“ atnaujinimo, naujų „iPhone“ modelių belaidžio krovimo greitis sumažėjo nuo 7.5 W iki 5 W

2019.09.28

„Qi“ technologiją palaikantys prietaisai turi pranašumą: jie gali būti įkraunami be jokių laidų. Žinoma, dėl to nukenčia krovimo greitis, tačiau belaidžiai įkrovikliai pamažu artėja prie laidinių įkroviklių greičio.

Skaityti daugiau...

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime