Užsakymo
forma

Naujienos

Ką padaryti, kad išmanusis telefonas neišsikrautų kuo ilgiau?

2019.07.12

Turbūt nerastume tokio šiuolaikinio jauno žmogus, kuris galėtų gyventi be savo išmaniojo telefono.

Skaityti daugiau...

„Samsung“ pasidalino „Galaxy Note 10“ pasirodymo data, renginys bus organizuojamas Niujorke

2019.07.02

 

Nors anksčiau buvo pasirodę gandai apie „Galaxy Note 10“ pasirodymo datą, „Samsung“ dabar patys pasidalino oficialiu kvietimu į prietaiso pristatymo renginį. Korėjos gigantai savo oficialioje svetainėje pranešė, jog „Galaxy Note 10“ serija bus pristatyta rugpjūčio 7 dieną.

Skaityti daugiau...

„Samsung“ mobiliųjų telefonų diviziono viršininkas pripažįsta, kad „Galaxy Fold“ nebuvo pilnai paruoštas prieš pristatymą

2019.07.01

Natūralu, kad pirmieji lankstomi prietaisai gali turėti tam tikrų problemų, tačiau, jeigu produktas yra patiekiamas vartotojams, kai jis dar nėra pilnai paruoštas, visa tai gali virsti košmaru.

Skaityti daugiau...

Laisvalaikio zona namuose: kaip ją įsirengti?

2019.06.30

Tie, kurie namuose turi laisvą kambarį (ar bent jau dalį jo), šią erdvę neretai nusprendžia paversti laisvalaikio zona – juk daug smagiau, kai visos pramogos yra vienoje vietoje.

Skaityti daugiau...

Dizaineris Jony Ive palieka „Apple“, kad suformuotų savo kompaniją

2019.06.30

Pranešama, kad „Apple“ vyriausiasis dizaino prižiūrėtojas Jony Ive, kurio dėka buvo sukurti žymūs „iMac“ ir „iPhone“ dizainai, pasitraukia iš „Apple“ ir kuria savo nepriklausomą dizaino kompaniją.

Skaityti daugiau...

„Vivo“ galimai bus pirmoji kompanija išleidusi telefoną be mygtukų

2019.06.28

Manoma, kad „Vivo“ gamina telefoną be mygtukų, kadangi Kinijos kompanija neseniai pateikė „VivoX“ prekės ženklo paraišką. Paraišką priėmė Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės taryba.

Skaityti daugiau...

Patarimai, kaip patogiau kalbėtis su užsienyje gyvenančiais draugais

2019.06.28

Šiais laikais turime galimybę nevaržomai keliauti ir apsigyventi svečiose šalyse, todėl kone kiekvienas iš mūsų galėtų įvardinti bet kelis artimus draugus ar giminaičius, kurie šiuo metu savo gyvenimą kuria už kelių tūkstančių kilometrų.

Skaityti daugiau...

Kodėl šiuolaikinių telefonų baterijos tokios prastos?

2019.06.27

 

Visiems žinoma tiesa, kad telefonų baterijos yra prastos. Netgi su didžiuliais elementais ar išorinėmis baterijomis, dauguma šiuolaikinių telefonų nesugeba tarnauti visą dieną, o geriausieji prietaisai vos išgyvena porą dienų.

Skaityti daugiau...

6 patarimai, kaip prižiūrėti šaldytuvą šiltuoju sezonu

2019.06.26

Ypatingai karštus šios vasaros orus sunku ištverti ne tik mums – sunkiau ima veikti ir kai kurie namuose esantys prietaisai.

Skaityti daugiau...

„Oppo“ viceprezidentas teigia, jog pirmieji telefonai su po ekranu įmontuotomis kameromis nesuteiks geriausios kokybės nuotraukų

2019.06.25

„Oppo“ rytoj ruošiasi pristatyti po ekranu įmontuotos kameros technologiją „MWC“ parodoje, Šanchajuje. Nors „Xiaomi“ ir „Samsung“ dirba su ta pačia technologija, „Oppo“ bus pirmoji kompanija, kuri pristatys šią naujovę.

Skaityti daugiau...

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime