Užsakymo
forma

Naujienos

Paviešintose nuotraukose „iPhone 11 Max“ naudoja „Apple“ rašiklį

2019.08.22

Pastarosiomis savaitėmis sumažėjo gandų apie „iPhone 11“ seriją. Iki to laiko sulaukėme nemažai naujienų apie šios serijos telefonų didžiausią atnaujinimą iš kelių skirtingų šaltinių.

Skaityti daugiau...

„Galaxy Note 10“ išankstinių užsakymų skaičius Pietų Korėjoje peržengė 1 milijoną ir pagerino praeitų metų „Galaxy Note 9“ statistikas

2019.08.21

„Samsung“ naujausias flagmanas gali pasigirti sėkminga pradžia, bent jau kompanijos gimtinėje, Pietų Korėjoje. Remiantis paviešintais duomenimis, „Galaxy Note 10“ išankstinių užsakymų skaičius pranoko praeitų metų „Galaxy Note 9“ serijos statistikas.

Skaityti daugiau...

Pranešama, kad „iPad 7“ sulauks ekrano ir kameros patobulinimų bei bus pristatytas spalio mėnesį

2019.08.20

Remiantis naujausia informacija iš tiekėjų grandinės šaltinių, „Apple“ planuoja pristatyti „iPad 7“ spalio mėnesį. Ko gero pastebimiausias skirtumas, kurį galės pastebėti vartotojai, lyginant su ankstesnės kartos „iPad“ modeliais, yra ekrano dydžio pakitimas iš 9.7 colių į 10.2 colio.

Skaityti daugiau...

„Mate X“ pasirodymo nukėlimas gali būti naudingas - prietaisas turėtų naudoti „Kirin 990“ čipsetą ir „P30“ kamerą

2019.08.19

Po „Galaxy Fold“ pasirodymo nukėlimo „Huawei“ taip pat nusprendė atidėti savo lankstomo telefono pristatymą, kadangi jam reikėjo papildomų bandymų.

Skaityti daugiau...

„Oppo Reno 2“ su keturgubos kameros sąranka ir 20x hibridinio priartinimo galimybe pasirodys rugpjūčio 28 d.

2019.08.16

Anksčiau buvo pranešta, kad „Oppo“ ruošiasi išleisti dar tris „Reno“ telefonus. Kompanija jau patvirtino vieno iš jų pasirodymą.

Skaityti daugiau...

„Galaxy Note 10 Plus“ lenkia „OnePlus 7 Pro“ baterijos krovimo greitį 20 minučių

2019.08.14

„Samsung“ naujausi flagmanai „Galaxy Note 10“ ir „Note 10 Plus“ sulaukė patobulinimų keliose skirtingose srityse. Korėjos technikos gigantai pristatė naujas kameros funkcijas, techninę įrangą, naują ekraną ir naują įkroviklį, galintį įkrauti „Note 10“ ar „Note 10 Plus“ 25 W pajėgumu.

Skaityti daugiau...

„Google“ leis „Android“ vartotojams prisijungti į kai kurias paslaugas be slaptažodžio

2019.08.13

 

„Google“ leidžia prisijungti į kai kurias jų paslaugas „Chrome“ naršyklėje „Android“ operacinėje sistemoje, naudojant tik piršto antspaudą, vietoje slaptažodžio.

Skaityti daugiau...

Pristatytas „Honor Vision Pro“ išmanusis televizorius su „Harmony OS“ ir iššokančia kamera

2019.08.12

„Huawei“ neseniai vykusiame renginyje Kinijoje pristatė savo gamybos „Harmony OS“ operacinę sistemą. Dabar kompanija savo dukterinės įmonės „Honor“ vardu pristatė naują išmanųjį televizorių, kuris naudoja „Harmony OS“.

Skaityti daugiau...

„Samsung“ po „Note 10“ ir „Note 10 Plus“ pristatymo ištrynė reklamas, kuriose šaipėsi iš „Apple“ dėl ausinių lizdo pašalinimo

2019.08.09

Kaip sakoma, kas įvyksta internete, pasilieka internete. Vis dėlto technikos gigantai „Samsung“ mano, kad vaizdo įrašų pašalinimas ištrins auditorijos atmintį.

Skaityti daugiau...

„Samsung“ atstovas paaiškino, kodėl „Galaxy Note 10“ neturi 3.5 mm ausinių lizdo

2019.08.08

Pagaliau buvo pristatyti „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“. Priešingai nei ankstesnių kartų prietaisai, naujausia serija atsisveikino su ausinių lizdu.

Skaityti daugiau...

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime