Užsakymo
forma

Naujienos

Kaip suporuoti „DualShock 4“ valdiklį su „iPhone“ arba „iPad“

2019.11.18

„iOS 13“ yra stambus operacinės sistemos atnaujinimas, kuris platformai suteikia nemažai pasikeitimų. Sulaukėme tamsaus sistemos rėžimo ir daugybės kitų šaunių funkcijų.

Skaityti daugiau...

„Motorola Razr“ bus pirmasis telefonas, palaikantis tik eSIM kortelę

2019.11.15

„Motorola Razr“ rinką sudrebins su keliomis naujovėmis, tokiomis kaip vertikaliai išlankstomu OLED ekranu ir tik eSIM kortelės palaikymu.

Skaityti daugiau...

Kai kurie „Pixel 3“ telefonai išsijungia savaime be jokios priežasties

2019.11.14

Vėl atėjo metas, kai „Pixel“ telefonai demonstruoja neprognozuojamą funkcionavimą. Nepaisant visų siūlomų privalumų, „Pixel“ modeliai yra linkę kartais susidurti su atsitiktinėmis problemomis.

Skaityti daugiau...

Naujausia statistika parodo, kad „AirPods“ verslas yra toks sėkmingas, kad jei „AirPods“ būtų atskira kompanija, ji Jungtinėse Valstijose užimtų 32-ą vietą

2019.11.12

„Apple“ pasidalino savo paskutinio metų ketvirčio finansais. Duomenys atskleidė, kad dėvimų prietaisų verslas sugeneravo daugiau pajamų negu du trečdaliai firmų, patekusių į „Fortune 500“ sąrašą.

Skaityti daugiau...

„Samsung“ užregistravo paslaptingos ekrano technologijos patentą, kuri turėtų būti naudojama „Galaxy S11“ serijos telefonuose

2019.11.11

Nepaisant visų gerų „Galaxy Note 10“ savybių, telefonui vis vien trūko aukšto atnaujinimo dažnio ekrano, kurį vis plačiau naudoja kiti gamintojai.

Skaityti daugiau...

„Galaxy Fold 2“ galimai bus pristatytas 2020 metų balandžio mėnesį, neilgai trukus po „Galaxy S11“ pristatymo

2019.11.10

 

Panašu, kad pakartotinis „Samsung Galaxy Fold“ pristatymas buvo sėkmingesnis negu jo debiutas. Kompanija yra patenkinta atsiliepimais ir jau ruošiasi „Galaxy Fold 2“ pristatymui.

Skaityti daugiau...

„Samsung“ mobiliųjų telefonų divizijos vadovas yra užtikrintas, kad lankstomų telefonų pardavimai pakils 2020 metais, nepaisant prasto „Galaxy Fold“ debiuto

2019.11.07

Nors „Galaxy Fold“ debiutas buvo problematiškas, panašu, kad dabar situacija yra geresnė. Pasirodė maišytų pranešimų.

Skaityti daugiau...

„Xiaomi“ pristatė 108 megapikselių telefoną „Mi Note 10“, kurį bus galima įsigyti už Kinijos ribų

2019.11.06

 

Neseniai „Xiaomi“ pristatė „CC9 Pro“, pirmąjį telefoną su 108 megapikselių kamera. „CC9 Pro“ nebus parduodamas už Kinijos ribų, tačiau dabar „Xiaomi“ anonsavo beveik identišką telefoną - „Mi Note 10“. 

Skaityti daugiau...

„Microsoft“ sujungė „Excel“, „Word“ ir „PowerPoint“ į vieną „Office“ programėlę

2019.11.05

„Microsoft“ pristatė naują „Office“ programėlę „iOS“ bei „Android“ platformoms, kuri sukombinuoja „Word“, „PowerPoint“ ir „Excel“ programų funkcijas.

Skaityti daugiau...

Pranešama, kad „OnePlus“ ruošiasi pristatyti išmanųjį laikrodį

2019.11.04

Kaip ir dauguma gamintojų, „OnePlus“ lėtai ir stabiliai konstravo savo ekosistemą, susidedančią iš tarpusavyje susijusių prietaisų tinklo.

Skaityti daugiau...

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime