Užsakymo
forma


„Mate X“ pasirodymo nukėlimas gali būti naudingas - prietaisas turėtų naudoti „Kirin 990“ čipsetą ir „P30“ kamerą

2019.08.19

Po „Galaxy Fold“ pasirodymo nukėlimo „Huawei“ taip pat nusprendė atidėti savo lankstomo telefono pristatymą, kadangi jam reikėjo papildomų bandymų.

 Kai kurie vartotojai iš pradžių galėjo likti nepatenkinti, tačiau panašu, kad pasirodymo atidėjimas turės ir naudos. Pranešama, kad „Mate X“ parametrai sulauks pastebimų patobulinimų.

„Kirin 990“ galimai prailgins baterijos tarnavimo laiką, o įmontuotas 5G modemas sutaupys vietos geresniems komponentams.

„Neowin“ neseniai patys išbandė lankstomą telefoną ir pranešė, kad „Mate X“ techninės įrangos parametrų sąrašą papildys naujasis „Kirin 990“ čipsetas. Dėl geresnio čipseto naudojimo, tikėtina, kad prietaisas turės galimybę filmuoti 4K raiškos 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašus. Naujasis čipsetas dar nebuvo oficialiai anonsuotas, tačiau „Huawei“ planuoja jį pristatyti šių metų „IFA“ parodoje, kurioje sužinosime daugiau apie kompanijos pastangas mobiliųjų čipsetų divizijoje.

Buvo pasirodę pranešimai, kad „Kirin 990“ bus pirmasis čipsetas, kuriame bus įmontuotas 5G modemas. Tai reiškia, kad vietoj atskiro 5G modemo „Huawei Mate X“ galės naudoti čipsete įmontuotą modemą, kuris sutaupys vietos didesnei baterijai. Iš pradžių buvo nuspręsta, kad „Mate X“ naudos 4500 mAh talpos bateriją. Jeigu pasiseks, ši talpa bus didesnė. „Neowin“ taip pat praneša, kad „Mate X“ naudos tokį patį RYYB pirminį kameros objektyvą kaip ir „P30“.

„Huawei“ tikina, kad jų RYYB kamera suteikia geresnę mažo apšvietimo nuotraukų kokybę negu tradiciniai RGB kameros jutikliai. Kompanija nepatvirtino, ar „Mate X“ naudos 5x periskopo lęšį kaip „P30 Pro“ kamera. Kiti pastebimi pasikeitimai gali būti nauji „Cortex-A77“ procesoriaus branduoliai bei „Mali-G77“ vaizdo plokštė. „Mate X“ pasirodymo nereikėtų tikėtis bent iki lapkričio mėnesio ir, jeigu pasiseks, „Huawei“ išlaikys tokią pačią kainą kaip ir „Kirin 980“ versijos.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime