Užsakymo
forma


Pranešama, kad „iPad 7“ sulauks ekrano ir kameros patobulinimų bei bus pristatytas spalio mėnesį

2019.08.20

Remiantis naujausia informacija iš tiekėjų grandinės šaltinių, „Apple“ planuoja pristatyti „iPad 7“ spalio mėnesį. Ko gero pastebimiausias skirtumas, kurį galės pastebėti vartotojai, lyginant su ankstesnės kartos „iPad“ modeliais, yra ekrano dydžio pakitimas iš 9.7 colių į 10.2 colio.

 Vis dėlto panašu, kad kompanija prietaisui suteiks dar daugiau pasikeitimų.

Manoma, kad „iPad Pro“ serija taip pat sulauks atnaujinimo.

Remiantis Kinijos dienraščiu „MyDrivers“, „Apple“ padidins „iPad 7“ ekrano dydį, redaguodami kairįjį ir dešinįjį rėmelį priekyje, kad padidintų ekrano-korpuso santykį. Tai reiškia, kad „Apple“ galimai išlaikys tokį patį prietaiso dydį kaip „iPad 6“, tačiau padidins ekrano užimamą plotą.

Artėjant „iPad 7“ pasirodymui, atsiranda gandų ir apie planšetinio kompiuterio kameros sistemą. „MyDrivers“ praneša, kad padidės kameros pikselių kiekis, taigi, vietoj 8 MP objektyvo „Apple“ galimai naudos 10 MP ar netgi 12 MP objektyvą. Kinijos dienraštyje taip pat užsimenama, kad „Apple“ gali panaudoti dvigubos galinės kameros sistemą.

Kol kas tai tėra spekuliacijos, tačiau buvo pasirodžiusi informacija, kad šių metų „iPad Pro“ serija naudos trigubą galinę kamerą, taigi viskas yra įmanoma. Kalbant apie „iPad Pro“ seriją, „Apple“ šiemet neturėtų keisti galingiausios savo planšetinių kompiuterių serijos dizaino. Didesnių pasikeitimų sulauks pigesnis „iPad 6“ įpėdinis - „iPad 7“.

Spalio mėnesį „Apple“ taip pat turėtų pristatyti savo naujo dizaino 16 colių „MacBook Pro“. Manoma, kad „iPad 7“ pristatymo data sutaps su naujo „MacBook Pro“ pasirodymu.


Elektronikos remontas

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime