Užsakymo
forma


„iPhone 11“ populiarumo dėka, „Apple“ gali vėl tapti antri didžiausi telefonų gamintojai pasaulyje

2019.10.08

Prieš Jungtinių Valstijų draudimą, „Huawei“ sėkmė buvo pavydėtina. Remiantis skaičiavimais, kompanijos pardavimai pralenkė „Apple“ dideliu skirtumu ir Kinijos gigantai buvo užtikrinti, kad iki metų pabaigos jie pralenks „Samsung“ ir taps didžiausi telefonų gamintojai pasaulyje.

 Vis dėlto dabar panašu, kad kompanija nesugebės net išlaikyti savo dabartinės pozicijos.

„Huawei“ nesėkmę lems „Google“ paslaugų trūkumas „Mate 30“ serijoje.

Šiomis prognozėmis pasidalino „DigiTimes“, kurie mano, jog „Apple“ susigrąžins antrą vietą iki metų pabaigos. Kol kas „Huawei“ sėkmingai pavyko išlaikyti sidabro medalį, tačiau draudimas turės įtakos pardavimams. Pranešime rašoma, jog nepaisant to, kad „Huawei“ galimai pardavė daugiau telefonų negu „Apple“ trečiajame metų ketvirtyje, „Apple“ turėtų susigrąžinti savo poziciją paskutiniame metų ketvirtyje.

Mate 30“ ir „Mate 30 Pro“ yra pirmieji „Huawei“ telefonai, nenaudojantys „Google“ programėlių ir paslaugų. Nors kai kurie vartotojai rado būdų, kaip įsirašyti „Google“ programėles, kiti veikiausiai neeksperimentuos ir pasiliks siūlomas alternatyvas. Savo gimtinėje „Huawei“ pastebimai sumažino naujausių flagmanų kainas, todėl pardavimai namuose turėtų šiek tiek pagerinti situaciją, tačiau to, ko gero, neužteks ištaisyti prastėjančią pasaulinių pardavimų situaciją.

Tuo pačiu metu „iPhone 11“ ir „iPhone 11 Pro“ modeliai sulaukia didesnės sėkmės nei tikėtasi, nepaisant pasirodžiusių prognozių, jog menkas dizaino pakeitimas ir 5G ryšio palaikymo nebuvimas sumažins šių telefonų populiarumą. Po tokių rezultatų pasirodė informacija, kad Kupertino gigantai nusprendė padidinti pasiūlą. 

„Huawei“ pardavimai anksčiau ar vėliau turėjo nugrimzti ir kompanijai tai nuostabos nekelia. Netgi jei Kinijos gigantams kaip nors pavyktų padidinti paklausą, kompanijai vis vien trūks pagrindinių komponentų. Taigi, bet kokiu atveju, kompanijos nuopuolis yra neišvengiamas.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime