Užsakymo
forma


Kaip išjungti iššokančias „Steam“ reklamas ir pasiūlymus

2020.06.08

Paleidus programą „Steam“ dažniausiai vartotojus pasitinka iššokantis langas su reklamomis ar pranešimais apie žaidimų atnaujinimus.

 Visgi kai kuriuos vartotojus tai trikdo, todėl pamokysime kaip išjungti šiuos iššokančius pasiūlymus.

Šią funkciją galima išjungti „Steam“ nustatymų meniu. Kad jį atsidarytumėte, programos viršutiniame kairiajame kampe paspauskite „Steam“ ir pasirinkite „Settings“. Jeigu naudojate „Mac“, galite naudoti klavišų kombinaciją, kad atidarytumėte „Steam“ nuostatų meniu. Tai galite padaryti paspaudę Cmd+.

Atsidarę nustatymų arba nuostatų meniu, kairėje lango pusėje pasirinkite „Interface“. Nuimkite varnelę nuo „Notify me about additions or changes to my games, new releases, and upcoming releases“. Tokiu būdu išjungsite iššokančias reklamas.

Viską atlikus paspauskite „OK“, kad patvirtintumėte pakeitimus. Jeigu vėl norėsite sulaukti pasiūlymų, paprasčiausiai grįžkite į šį meniu ir vėl uždėkite varnelę prie minėto nustatymo. „Steam“ iššokantys pranešimai padeda sužinoti apie įvairius atnaujinimus arba naujienas, kurios jus gali sudominti. Visgi tai paskirčiai galite redaguoti „Steam“ paieškos nustatymus, užuot pasikliovę iššokančiais pranešimais.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime