Užsakymo
forma

Klausiate-atsakome

Klausia Dovis (2019.08.11)

Sveiki, pas mane jau kurį laiką yra įsisenėjusi problema su disk usage (windows 10) kompiuteryje. Užduočių tvarkytuve matau kaip iš niekur nieko pakyla iki 100% ir nemažai laiko išsilaiko (dėl to sulėtėja daug programų). Kompiuterį teko perinstaliuoti 2 kartus, pačioje perinstaliuoto kompiuterio pradžioje vėl rodo 100% disk usage. Galėtų būti kaltas vidinis kietasis diskas? Visi kiti žinomi būdai neveiksmingi

Atsakymas:

Sveiki, reikėtų patikrinti kietąjį diską, gali būti, kad jame jau yra klaidų, dėl kurių ir vyksta "stabdymai"

Klausia Andrėja (2019.08.11)

Laba diena, turiu Huawei P20. Po paskutinio telefono atsinaujinimo ant ekrano kas dvi minutes pradėjo iššokti reklamos per visą ekraną. Bandžiau viską išjungt ir panašiai, bet niekas nepadėjo. Ką daryti kad nebeiššoktų tos reklamos?

Atsakymas:

Sveiki, tie iššokantys reklaminiai langai būna labai įvairūs. Kartais tiesiog užtenka išinstaliuoti programėlę iš kurios ir eina tos reklamos, o kartais tai būna virusas. Todėl nematant situacijos kažką konkretaus patarti sunku. Pamėginkite telefoną praskenuoti kokia nors anti virusine programa, jei nepadės kreipkitės tiesiog į telefonų servisą.

Klausia Justas (2019.08.10)

Sveiki, turiu Philips PFS 8109/12 jau 4-5 metus. Viskas buvo puikiai, bet nesenai jungiant televizorių jis pradėjo nuolat cikle persikraudinėti, todėl negaliu net prie meniu prieiti ir padaryti reinstaliacijos ar atnaujinimo. Viena įmonė pasakė, kad reikia keisti kažkokį bloką, bet gamintojas nebetiekia.
Ar tai tikrai negali būti sw sutrikimas ir reikia kažkokio bloko? Kas galėtų diagnozuoti?
Dėkui,

Atsakymas:

Sveiki, tai greičiausiai valdymo bloko gedimas. Dažniausiai tokius gedimus šaliname nekeisdami pačio bloko, bet jei vis dėlto reikėtų keisti, tai pakeistume. Turime didelį atsarginių dalių asortimentą.

Klausia Modestas (2019.08.08)

Laba, kas gali būti, telefonas Samsung Galaxy A3 (2017) su kažkuo kalbant manęs negirdi arba girdi labai prastai. Įjungus garsiakalbį viskas puikiai. Aš abiem atvejais kita žmogų gerai girdžiu

Atsakymas:

Sveiki, tai mikrofono gedimas. Reikalingas arba jo keitimas, arba valymas.

Klausia Gustė (2019.08.06)

Sveiki, turiu \"Huawei mate 20 lite\" nesenai man jis iškrito į vandeni. Ištraukus jį buvau išjungus grįžus namo laikiau ji ir ryšiuose ir džiovinau su plauku džiovintuvu. Pradžioj jis dar veikė o dabar net neįsijungia. Ar dar įmanoma kažkaip jį atgaivinti ?

Atsakymas:

Sveiki,
ryžiai yra tik mitas, netikėkite šiais mitais. Fenas, yra visiškai neteisingas veiksmas kurį žmonės naudoja sušlapus telefonui. Teisingai šiuo atveju padarėte tik tai, kad išjungėte telefoną. Kitaip tariant po to kai telefonas sušlapo, tolimesni jūsų veiksmai tik pablogino situaciją. Tokiais atvejais reikia nedelsiant kreiptis į taisyklą. O ar jūsų telefoną dar galima atgaivinti pasakytume tik po apžiūros, kuri beje pas mus yra nemokama.

Klausia Mindaugas (2019.08.05)

Sveiki
SONY modelis KDL-50W685A garsas yra bet vaizdo nebėra vien mėlynas tamsiai ekranas, jei kažką dar junginėju su pultu tai dar tas mėlynumas kažkiek pašviesėja. Ar įmanoma būtų sutvarkyti, ar jau nebe, dėkui

Atsakymas:

Sveiki, taip žinoma kad sutvarkyti įmanoma. Su tokiais gedimais susiduriame kiekvieną dieną.

Klausia LG (2019.08.04)

Laba. Kas galėtų būti televizoriui. Jei dingsta vaizdas, garsas būna ir po kiek laiko atsiranda vaizdas. Ir taip labai dažnai per dieną paskutinėmis dienomis.

Atsakymas:

Sveiki, viena iš priežasčių tai televizoriaus LED apšvietimo  gedimas. Televizorių remontas mūsų dirbtuvėse atliekamas per 1-2 d.d

Klausia Martynas (2019.08.03)

Sveiki. Iphone 6S neapšviečia ekrano, prieš šviesą žiūrint vaizdas matosi, bet vaizdas telefono neapšviestas. Ekranas geras nes bandė įdėti ir iš veikiančio telefono visą kitą veikią tik vaizdas neapšviestas, kas per problema?

Atsakymas:

Sveiki, problema gali būti pagrindinėje telefono plokštėje. Tokius gedimus mūsų dirbtuvėse šaliname per 1-2 d.d

Klausia Modestas (2019.08.02)

Sveiki, prieš kelias dienas nusipirkau išmanųjį telefoną Nous Optimum NS5008 dėl baterijos kyla problemų iki 88% krauna gerai, o po 88 rašo kad krauna bet kai sustoja ties 88 taip ir stovi visa dieną kraunu, bet iki 100% taip ir neužsikrauna. Ačiū už atsakymą

Atsakymas:

Sveiki, na klausimo taip ir neišgirdome, bet jei klausiate ką tokiu atveju geriausia būtų daryti, tai visų pirma kreiptis į garantinį aptarnavimą (minėjote, kad nesenai įsigijote telefoną). Jei telefoną pirkote naudotą, tai kuo skubiau kreipkitės į telefonų remonto servisą, nes su telefonu gali būti ir daugiau problemų, kaip taisyklė tokiuose telefonuose randama drėgmės. Visada savo klientams patariame nepirkti naudotų telefonų, nes 90% jų turi vienokius ar kitokius trūkumus.

Klausia Justė (2019.08.01)

Sveiki kas gali būti iphone 6 ekranas automatiškai junginėja ir spaudinėja visokias programas, sunkiai valdosi, kai užrakini trumpam normaliai veikia o vėliau vėl junginėjasi atrodo lyg kažkas spaudinėtu ekraną. Koks tai gali būti gedimas?

Atsakymas:

Sveiki, tai gali būti ekrano gedimas, bet reikėtų išsiaiškinti gedimo priežastį, nes gali būti kad tai vyksta dėl patekusios į telefoną drėgmės, tokiu atveju reikėtų pašalinti ir drėgmę iš telefono. Šių modelių telefonų remontas mūsų dirbtuvėse atliekamas per 1-2 dienas.

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime